| apocalipsa555 a întrebat:

Salut
Am 14 ani, imi place de un baiat de la mine din clasa. Dupa aparente, si el ma place (poate sa stea lectii intrebi sa se uite la mine, vorbeste cu mine, asta de un timp, deoarece nu eram prieteni asa buni ca sa vorbim, asta se intimpla rar. Vine deseori pin preajma mea etc.) dar e o mica problema...Eu sunt fiica unui profesor din scoala si unii colegi nu prea ma plac (sunt invidiosi)
Credeti ca aceasta l-ar incurca sa fie cu mine?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La 14 ani nu puteti sa va considerati iubiti santeti prea mici, asteptati pana la 18 ani.

| neutrino a răspuns:

Nu!