| depressionismyfriend a întrebat:

Deci ma simt foarte prost pentru ceea ce am făcut, ca mi-am mintit mama acum câteva luni ca dorm la niște prietene dar de fapt am dormit la un baiat, nu am întreținut relații sexuale. Dar nu știu daca a făcut el ceva in timp ce el dormeam. Ce as putea face sa ma simt mai bine si sa ma conving ca nu m-a violat in somn?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care se produce un viol si mai ales in cazul in care fata este virgina, din cauza dureri provocate de introducerea fortata a penisului intr-un vagin neumezit si nepregatit pentru sex, durerea este atat de intensa incat de obicei fata este gata sa urce pe pereti. Astfel ca este cu totul imposibil ca sa fii violata in timp ce dormi si cu toate acestea sa nu te trezesti si nici sa nu ramana o urma catusi de mica ca ''pasarica'' ti-a fost ciufulita. laughing Incearca sa devii linistita si lipsita de orice ingrijorare fiindca acum este si tarziu si inutil sa te autocondamni fiindca este lipsit de sens dar mai ales fara rost. Multa sanatate!

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Si daca incerca sa te guste, si tot te trezeai!

| romeo78 a răspuns:

Fizic, sexual, medical, violul în somn se face doar prin anestezie sau somnifer foarte puternic!
Apoi, ești virgină! Automat când te-ai fi trezit ai fi văzut sânge, apoi fiind virgină, ar fi rămas urme de rupere a vulvei, a buzelor exterioare, ai fi putut urina sânge! Deci, viol fără să fi rămas urme e imposibil! Iar, cine sau unde ai auzit așa ceva, te-au luat de fraieră și proastă! Nici pe băiat să nu îl întrebi așa ceva că se va supăra rău de tot!
Indiferent, cât de profund ați fi dormit, tot ați fi simțit dacă el făcea ceva!
Dar, nu vă mai mințiți părinții și nu vă mai jucați cu focul, căci vă veți arde rău de tot!

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce te simti prost? Te a fortat el sa dormi acolo? Tu chiar crezi ca nu ai simtit daca ti a facut ceva?
Cum ai putu sa dormi langa un baiat in care ai zero incredere?

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa te simti mai bine si sa fii cinstita, ai putea sa-i spui mamei adevarul, sa-ti ceri iertare si sa promiti ca pe viitor ii spui doar adevarul.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă te viola, simțeai și găseai dimineața urme de sânge de la dezvirginare. Dacă nu ai găsit înseamnă că a fost băiat cuminte și te iubește mult.

| Hammurabi a răspuns:

Deja mi-e silă de stilul ăsta ipocrit și de cacao.
"mă simt foarte prost pentru ceea ce am făcut"
Mă, da' tu de ce nu te-ai simțit prost înainte să o minți pe maică-ta?

| aXy99 a răspuns:

Daca iti facea ceva, cu siguranta ai fi simtit. E imposibil sa te fi violat in somn, nici beata daca erai. Poate doar drogata foarte tare.

| alina2k18 a răspuns:

Nu ti-a facut nimic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O gluma bunicica, dar puteai sa lucrezi mai mult la ea.Adica ori scrii un text mai lung si ne luam teapa la final când ne prindem ca e troll, ori povestesti o chestie mica dar sanatoasa si pui apoi o intrebare la care noi chiar sa nu stim ce sa zicem.Aici treaba e simpla, nu poti fi violat/a in somn din doua motive - unul ar fi ca in timp ce dormi poti visa urat din cauza violului si te poti trezi brusc si atunci e clar ca te impotrivesti si se anuleaza tentativa, iar al doilea - exista un proverb care spune ca „dormea de taiai lemne pe el„, deci daca era sa poata exista din strabuni metoda violului in somn, atunci ei inventau zicala „dormea de puteai sa-l violezi„.

| Numelecontuluinupoatefimodificat a răspuns:

Eu zic sa il intrebi pe el si daca chiar s-a intamplat ceva sa ii spui mamei tale.

| AverageTitel a răspuns:

"Dar nu știu daca a făcut el ceva in timp ce el dormeam"