| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Deci sa incep sunt cu o fata frumoasa si n-am mai avut pana acuma o asemenea prietena, si relatia a inceput sa o ia in jos efectiv ne certam foarte des, am parola ei de la fb si vad ca se uita la alti baieti la poze, mai da cereri la baieti necunoscuti si noi avem 3 luni jumate si am iesit aproape zilnic, eu 17 ani ea 16 si nu stiu ea e o fata cuminte sau asa credeam pana cand am vazut ca zicea ca o sufoc si i-am spus sa ne despartim acuma vreo 2 saptamani si ea efectiv nu a vrut am tot vorbit si ea o zis ca iese afara si ma asteapta ca daca vreau vin daca nu se plimba singura si atuncia ne-am vazut si voiam sa ma despart si a inceput sa planga. Ca ea nu vrea sa ne despartim si nu stiu efectiv a incalcat niste promisiuni si mi cam greu sa am incredere in ea, mi-a vazut penisu si a zis la 3 persoane si era vorba ca tot ce facem ramane intre noi... si nu stiu ce sa fac, i-am zis sa facem o pauza si nu vrea, de despartit mi foarte greu din cauza frumuseti si am avut si multe amintiri frumoase dar cand ma gandesc ce vorbea cu prietenele ei deja imi dispare iubirea si ma simt naspa... efectiv nu stiu cum sa fac. Ce sa fac.i place sa ma enerveze si deja am inceput sa scad in greutate de la stres si nervi sa nu mai am pofta de mancare

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intre voi exista doar o atractivitate greu de definit precis, un amalgam de prietenie si iubire, dar nu o dragoste adevarata probabil si din cauza varstei voastre dar mai ales din cauza modului ei de a se comporta care denota ce ea este inca prea imatura pentru a intretine o relatie solida. Cu riscul de a te supara indraznesc sa afirm ca relatia voastra nu are nici un viitor insa doar tu esti cel care trebuie sa ia o hotarare finala si poate face si alegerea corecta intr-un astfel de caz.

| ALittleDeath a răspuns:

"de despartit mi foarte greu din cauza frumuseti" of, of. Superficialitatea iti va manca zilele.

| Adelina_Anda_1992 a răspuns:

Ia si vorbeste cu ea foarte serios. spune-i ca vrei relatia asta sa fie serioasa ( asta daca vrei cu adevarat ) si ii spui ce te deranjeaza ..si ii spui ori ramane intre noi tot ce facem ori ii spui sa te lase, daca voi vorbiti ceva si ea ce face ..si chiar ma mir ca a zis asta adica nu ai spus tu ca baiat si spune ea..si serios acum fete frumoase gasesti si poate mai bune ca ea. spunt multe de spus ..deci ori vorbesti cu ea serios si daca vezi ca ea continua si chiar e batuta in cap las-o sau invat-o minte cu ceva habar am. daca tine la tine sa asculte si de tine. si faceti si voi activitati impreuna ok sa aveti ambii libertate ca mai iese si ea cu fetele si tu cu baietii da. impuna-te daca ti la ea si vrei ca relatia sa dureze

| AnonimusGate a răspuns (pentru Adelina_Anda_1992):

Asta a fost ideea de la bun inceput si ea a zis ca vrea o relatie serioasa

| MyhayClaudiu a răspuns:

Raspuns direct nu ca alti 11-mii de pagini.
Despartete de ia sa vezi cum reactioneaza, daca te mai cauta, si atunci iti vei da seama.