| AlecutzaAle a întrebat:

TPU! Deci sa va spun ce s-a intamplat! Eu mergeam intr-o seara cu familia mea in parc, si acolo a inceput sa imi faca un baiat ochi dulci, imi zambea si cand am plecat mi-a facut cu mana! Asa se intampla de cateva zile! Dar aseara ma plimbam cu verisorul meu ( care are 7luni) si el venea catre mine, dar la un moment dat s-a oprit si mi-a aratat ca mi-a lasat un biletel! M-am dus l-am luat si l-am bagat in buzunar
! ( Nu puteam sa il citesc deoarece ma urmareau parintii mei!) Cand am ajuns acasa am intrat in baie si l-am citit! Pe el scria : 0727******( nr de telefon) n*** ( numele lui) si : i love you my love! Si as vrea sa ii scriu si eu un biletel in care sa ii spun ca il iubesc din tot sufletul. Este ok sa il scriu? sau exagerat? FUNDA

Răspuns Câştigător
| MariaFcsb1 a răspuns:

Este foarte ok sa-l scrii. Nu-i nici o problema. Atata timp cat il iubesti si te iubeste nu exista nimic ce nu este la locul lui Poti sai trimiti acel mesaj fara griji, dar sa nu vada parintii daca ai zis ca ii deranjeaza
Sper ca ti-am fost de ajutor:*
Succes!:X
Fundita?puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

Ce amuzant, tu cati ani ai? El cat ar putea avea?
De ce nu incepi sa vorbesti cu el la telefon, nu stiu mie imi da impresia de maniac. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici măcar nu-l cunoști. Scriei că vrei să vă întâlniți, și să faceți cunoștiință. După ce crezi că l-ai cunoscut îndeajuns și încă îl mai iubești, poți să te și căsătorești cu el.

| Manuellllaa a răspuns:

Scumpo,il cunosti? Daca il cunosti si va stiti e normal, poate s-a indragostit de tine, dar daca nu...nu vad de ce sa-i trimiti un astfel de biletel e prea exagerat, plus ca unei persoane ii spui te iubesc dupa mult timp petrecut impreuna nu se spune asa usor te iubesc poate tu simti ceva pentru el dar nu asa mult...

Răspuns utilizator avertizat
| Danapiandi a răspuns:

Cred ca e putin cam exagerat sa ii spui ca il iubesti asa din prima tinand cont ca nici nu va cunoasteti prea mult. Poti sa ii trimiti un sms, sau sa ii lasi si tu un biletel in care sa ii confirmi numarul tau. Si dupa mai multe discutii si intalniri daca simti asta... poti sa ii spui ca il iubesti. Succes!

| shadowmaster12 a răspuns:

In primul rand te rog sa imi mentionezi ce varsta ai si cam ce varsta are el din privire(nu te rusina daca esti mai mica de varsta, eu am 13anilaughing, nu mi s-a intamplat sa ma indragostesc de cineva la prima vedere si sa vb cu acea persoana prin biletele dar mi se pare super ok sa ii scrii si tu unul, noroc! funda?

| AlecutzaAle explică:

Eu am 16 ani. iar el din priviri are vreo 18- 20

| shadowmaster12 a răspuns (pentru AlecutzaAle):

Imposibil,ai 16 ani si baietii iti scriu biletele pe bancile din parc si parintii nu te lasa sa ai o relatie?sad incearca sa le zici parintilor si vb cu el fata in fata, ma gandeam ca esti mai mica si atunci era normal. noroc

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlecutzaAle):

Vrea să profite de tine, e clar.