| nokia5300 a întrebat:

din curiozitate mi-am masurat si eu penisul...si am o intrebare as putea satisface o fata daca are 15 cm lungime, si 4 cm diametru?

6 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Da!
Sper ca te-am ajutat! Funda? Plzzzzzzzzzzzz

| Pitic a răspuns:

Nu cat e conteaza ci ce facewinking mai bine jucausa decat mare si bleaga

| Pitic a răspuns:

Funda waiting

| glamour a răspuns:

Da. Media marimii in Romania este de 14 cm lungime. Este de ajuns 15 cm pentru ca nici vaginul nostru nu este foarte lung/larg si degeaba baietii isi doresc sa o aiba peste 20 ca multe femei nu ar suporta iar actul sexual ar deveni dureros. Si pana la urma nu trebuie sa fi foarte dotat sa aduci o femeie in al 9-lea cer, trebuie sa stii ce sa faci cu jucaria si cum/cand/unde sa atingi o femeie dar pentru asta trebuie sa existe comunicare in cuplu.

| express11 a răspuns:

Intreaba pe mama ta!