| vescan4ever a întrebat:

diseara iubita mea merge la o nunta, si am o intrebare care ma bantuie oare ma va insela(ea mi a promis k n o sa ma insele si k eu sunt singurul baiat pe care iubeste)da mi e frica, cum sa stiu daca m a inselat sau nu, sorry daca nu am formulat bine intrebarea dar ma simt nasol gandindu ma la ce va fi, astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Gandeste-te ca acolo nu va fi singura, iar daca tu nu o insotesti probabil va merge cu parintii.Ca sa te insele, ar trebui sa aiba si cu cine.Te gandesti la cineva anume, vreun cunoscut de-al ei care participa si el la nunta? Chiar daca ar avea in gand sa te insele, nu cred ca este momentul si nici locul, daca merge la nunta, pai trebuie sa stea la masa si sa se distreze, sa danseze.Crezi ca daca ar iesi cu cineva, nu ar observa cineva daca lipseste mai mult timp? Nu te mai gandi la asa ceva.Cred ca ai reusit sa o cunosti dstul de bine si stii ce fel de fata este. Daca te iubeste cu siguranta nu te va face sa suferi si sa isi puna relatia in pericol.

1 răspuns:
| fofinha a răspuns:

Depinde de tipul de relatie! daca este ceva serios intre voi unde exista incredere si iubire nu te va in insela cu siguranta. intr o relatie trebuie sa existe incredere reciproca. incearca sa te pui in situatia ei, daca ai merge la o nunta ai fi in stare sa stai cu alta?