| AdrI4NNN a întrebat:

Dupa cat timp de la contactul sexual imi pot da 100 % seama daca cineva e insarcinata?

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Cel mai repede la 3 saptamani cu un test de sarcina sau la 7 saptamani de la menstruatie la medicul ginecolog prin consult sau ecografie genitala. Funda?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

100% dupa aproximativ 7 saptamani de la prima zi a ultimei menstruatii, printr-o ecografie genitala.

| William a răspuns:

Vreo 5 luni, hai 9 ca sa fim siguri.

| Danysan a răspuns:

Doar la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa contactul sexual, deja dupa 2 saptamani poate sa faca testul de sarcina si daca este insarcinata rezultatul va iesi pozitiv happy

Este 100% sigur.

Sper ca te-am putut ajuta!

| Kirito21 a răspuns:

O sarcina se instaleaza dupa aproximativ doua saptamani de la contactul sexual neprotejat, deci dupa doua saptamani poti face un test de sarcina.

| panaitepaul a răspuns:

Frate dupa 2-3 sapt, cu ajutorul unui test de sarcina