| Necoara a întrebat:

Buna TPU. Dupa ce m-am ras la zona intimă mi-a aparut o bubita care miroase urat! Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa speli de mai multe ori pe zi zona respectiva cu ceai/infuzie de musetel si pe urma sa folosesti un unguent care contine antibiotic : Fluocinolon N Atb, Baneocin sau basam/unguent cu extract de galbenele, care sa fie intins in strat subtire pe toata portiune afectata din jurul bubitei aparute. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| Necoara explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc mult

| danaieladaniela a răspuns:

Sa te speli si dezinfectezi in zona respectiva.