| anonim_4396 a întrebat:

e mai urat ca o fata sa fie violata sexual de o alta fata decat un baiat violat de un altul?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu. Ambele sunt acte la fel de grave și hidoase.

| corbulalbrosu a răspuns:

Indiferent de natura violului trauma psihico-mintala este resimtita la fel. Violul este si va ramane viol cu traume psihice ce persista toata viata indiferent de modul in care s-a produs.

| mihai69 a răspuns:

Violul e viol oricum ar fi și de către oricine asupra oricui făptuit; victima va suferi aceleași traume fizice dar mai ales psihice.

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Sunt la fel de grave situațiile...

| BlackX0 a răspuns:

Hei! nu stiu daca se poate raspunde clar la aceasta intrebare, dar pentru linistea ta, mi se pare mai urat ca o fata sa fie violata de o alta fata. Oricum cazurile de viol intre aceleasi categrii sexuale sunt rare, in special intre fete.

| Alinnnstefannn a răspuns:

Este la fel de grav in ambele cazuri!