| anonim_4396 a întrebat:

Se imbraca o anumita conduita critica pentru fetele care fac sex inainte de "vreme". Dar de baietii de aceeasi virsta ce parere aveti? Sint de criticat sau nu pentru ca nu prea vad sa-i critice cineva.In cazul coruperilor de minori, de viol sau intretineri de relatii sexuale cu minori luam in calcul ca fiind ceva nociv numai atunci cind corupta, violata sau intretinatoarea relatiei e fata. Poate un baiat sa se considere violat, corupt de o femeie mai in virsta?

1 răspuns:
| diana14 a răspuns:

Da desigur daca si acesta e minor! doar ca problema nu o sa fie asa de grea. intelegi?!