| cristinutza1995 a întrebat:

Eu am fost violata de un baiat.Si nu de mult l-am visat. Oare ce inseamna asta? cind visezi baiatul care tea violat?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai sechele din trecut amintiri neplacute.

| TSO7 a răspuns:

Nu inseamna nimic, e ceva ce ti-a ramas in subconstient, ceva care nu poti sa uiti usor.

| PetronelaBurlacu a răspuns:

Daca chiar ai fost violata nu ai putea spune aici pe site la toti acest lucru...imi pare rau dar eu nu te cred faza cu violul

| EnterSandman a răspuns:

Inseamna ca tea placutul violul laughing

| Sinceritate777 a răspuns:

Problema e ca ai fost traumatizata atat psihic cat si fizic, ceea ce te face sa il visezi. funda:X?