| anonim_4396 a întrebat:

happyE mult de povestit si eu vorbareata, dar incerc sa scurtez istorioara big grin

Este vorba de un baiat cu un an mai mare decat mine, care chipurile ma place. In ciuda faptului ca pe mess vorbim mult (ore), la scoala subiectele de discutie sunt limitate.Nici nu prea am avea ce vorbi la scoala.
Eu sunt genul de fata fara timiditate, frica, complexe sau alte chestii de genul, iar el e la fel (ne potrivim laughing) dar in preajma mea il simt nelinistit, mai timid.
Am fost la o aniversare si a incercat sa ma sarute dar i-am zis,, stop!" si s-a opritlaughing. Miercuri am o petrecere la scoala la care vine si el, ce credeti ca ar trebui sa fac?

P. S: Eu sunt a7-a, el a8-a. Si eu il plac oleaca >:" tongue

2 răspunsuri:
| AnNyşK a răspuns:

hee heePai daca sh u il placi dc ai spus stop?laughing) ca nu intelegbig grin gandeste-te daca vrei sa fii cu el sau nu si spune-i baiatului nu el sa umble dupa tine si u sa nu ii acorzi importantahee heePai bagati de o combinatie la petrecearea de miercuri adica vb sh vedeti daca ar putea fi ceva intre voi sh daca da atunci numai stati pe ganduri:*

| ραтяίcία a răspuns:

Lasa totul sa vina de la sine