| EmoGirl11 a întrebat:

Am si eu o mica problema: De aproximativ o luna de zile sunt intr-o relatie cu un baiat din scoala mea. De fiecare data cand ma intreaba daca poate sa ma sarute, eu ii raspund negativ, in ciuda faptului ca totusi vreau. Nu stiu de ce imi e asa de frica. Nu m-am mai sarutat niciodata si am emotii in prezenta lui. Ce pot sa fac? Fundita! happy

Răspuns Câştigător
| MariaMichelle a răspuns:

Draga mea toate au un inceput happy. Daca tu chiar vrei sa ai o relatie cu acest baiat trebuie acum sa te lasi si tu happy.Ai sa vezi cat este de placut si apoi ai sa vrei sa-l saruti toata ziua. Daca nu ai sa-l lasi sa te sarute el nu o sa mai steie mult timp cu tine pentru ca ar sta aiurea! Scumpo fi linistita si lasa-te purtata de val happy.Ai sa vezi ca imediat inveti happy.Sa ai grija de tine drago!:*:*

6 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
E normal sa ai emotii dar n-ai de ce sa iti faci griji. O sa vezi ca totul va fi bine si frumos. happy

| Alinamia a răspuns:

Simplu sa accepti e doar un sarut nevinovat si mai ales ca tu vrei nu o sa ai nimic de pierdut si dupa ce faci primul pas dupa nu o sa.ti mai fie teama sa.l saruti nu e rau sa stii nu trebuie sa fii asa emotiva e ceva normal intr.un cuplu..Mult succes!

| Bubulina08 a răspuns:

Sarutal nu fi fraiera si ai curaj happy

| EmoGirl11 explică:

Multumesc tuturor pentru sfaturi! happy

| DeniisaDeniii a răspuns:

Heii,va fi okei :3 totul decurge de la sie, data viitoae, fa=o fara ca el sa te intrebe, sau chiar si cu intrebare :3 sa stai calma :3 va fi bine, totul o sa decurga de la sine

| mona94 a răspuns:

Buna! ai grija ce ii spui ca m-ai tarziu o sa iti para rau, lasa totul sa decurga de la tine, poti sa ii spui ca nu stii sa saruti, sa te ia incet si te invete si ai sa vezi ca totul decurge de la sine, nu e mare lucru, trebuie sa iti iei inima in dinti si sa ii spui. ai grija ce faci pentru ca prima dragoste nu se uita niciodata. o zi frumoasa. te pup