| Anazza a întrebat:

Buna TPU.E o întrebare jenanta..azi mi-am bagat degetul în pasa... și după ce l-am scos a iesit ceva alb..va rog răspundeți..nu stiu ce sa fac...mai sunt virgina? Repet nu mi-a venit ciclul și am 12 ani

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca ai ramas in continuare virgina chiar daca in vaginul ''pasaricii'' tale a fost introdus un deget. Iti vei pierde virginitatea numai dupa ce vei intretine primul act sexual real din viata ta, adica doar in momentul in care iti va fi bagat in vagin un penis adevarat al unui baiat/barbat. Cel mai probabil din vagin s-a scurs secretia vaginala (leucoree), care probabil a fost amestecata cu lichid lubrifiant care putea sa apara in timpul masturbarii prin ''degetica'', din cauza excitatiei si a placerii resimtite. big grin

| mihai69 a răspuns:

Ești foarte virgină, fii liniștită!
Cât despre ce să faci? ar fi bine să vorbești cu mama ta despre cum se face igiena intimă la fete, ca să scapi de „chestia aia albă" (care e normală, dar nu trebuie lăsată acolo!).

| Emilian65 a răspuns:

Da, mai esti virgina. Dezvirginarea se face atunci cand in pasarica ta a intrat un penis si a avut loc un act sexual normal complet.

| Sofer a răspuns:

Da. Inca esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti

| Stefan66666 a răspuns:

Nu mai esti