| deea184 a întrebat:

Hey TPU...am o intrebare, stiu ca e jenanta si vreau sa imi raspundeti serios. poti sa ramai gravida cu degetul sau pixul, prin masturbare?

Răspuns Câştigător
| SandaraPark a răspuns:

Da,o sa faci un copil albastru si un copil cu cap de degetelbatting eyelashes

17 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Bineinteles. Doar daca le introduci in nas.

| Aylee a răspuns:

Da poti ramane gravida.

ALOOOOO cum sa ramai gravida de la pix?
In nici un caz, masturbare placuta.

| dan_2834 a răspuns:

Mai,poti ramane gravida doar atunci cand ai un contact sexual si partenerul a ejaculat in interiorul vaginului, sau daca in interiorul vaginului a ajuns sperma.Nu poti ramane gravida cu degetul sau cu pixul...e imposibil! Asa ca nu ai dc sa iti faci grijiwinking

| Allexis a răspuns:

Nu. Poti sa ramai doar proasta.

| maya_4030 a răspuns:

Da, dar numai daca te masturbezi la gura!winking

| albinuta_2886 a răspuns:

Da, si ai sa nasti pixuri si degete laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Chiuaua a răspuns:

Da, stiu un caz care a avut tripleti.

| boregore a răspuns:

Doar daca pixul şi.a dat drumul in tine...

| lucika_6383 a răspuns:

Of doamne de unde asa intrebari. desigur ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ejaculează pixul? Are spermatozoizi? Nu cred.

| UNKOWN a răspuns:

Desigur.mama asa m-a facut rolling on the floor))))))))))))

| cikoo a răspuns:

NU! da ce nasti daca te masturbezi cu pixu?

| deea184 explică:

Va rog nu mai raspundeti la intrebare deoarece nu eu am pus-o deci va rog nu o luati in serios.

| Mariukuu a răspuns:

Mai lasa-ti fata in pace. Poate e mai mica si nu stia.Voi astia de aici nu aveti ce face decat sa va bateti joc? pana si eu care am 12 ani nu fac din astea si voi k santeti mai mari va bateti joc de niste copii...Nu-ti fa griji deea, nu poti tongue

| Suzi_6952 a răspuns:

Normal ca nu, dar totusi poti incerca cu un creion!

| marian_5641 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai gravida laughing prin asa ceva tongue pentru ca nu acel pix nu contine sperma pe care sa o elibereze in organismul u.te pup si distractie placuta in continuare cu pixul tongue