| JotarooKujoo a întrebat:

eu am 13 ani si sunt intr-o relatie de 2 luni si vine Valentine's Day si nu stiu ce cadou sa ii fac iubitei mele, aveti niste propuneri?

27 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ea e mai mica decat tine, i-ai o papusa Barbie.

| Adry05 a răspuns:

Aveți prea puțin ca să merite să-i iei cine știe ce, așa că eu zic niște flori și ciocolată, pe clasic.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doamne fereste, la 13 ani de relatie i ti arde ție? Doi puștani, cel mai important la varsta voastră este școala, nu altceva.

| Violleta2022 a răspuns:

La 13 ani nu poti sa ai iubita, ci doar o prietena.
Iubitele sunt mai tarziu, cand sunt relatii de dragoste intre partneri, cand este sex, ori la 13 ani nu poate fii decat o prietenie intre 2 copii.
O ciocolata este frumos sa va oferiti unul celuilalt.

| Andreeush a răspuns:

La vârsta voastră e de ajuns să îi iei niște flori.

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Și eu te sfătuiesc să îi cumperi flori și ciocolata

| Bozgi200 a răspuns:

Un ursuleț de pluș si o ciocolată

| TomyBrave2019 a răspuns:

Ceva care nu costă mult material dar pare un gest frumos.
Ah, și niște sex, cum nu, si copiii pot fi pedofiliwinking

| Delocimportant a răspuns:

Eu i.am luat la una doua telefoane, de 4000 de lei fiecare, si, ghici ce, m.a lasat ca pe un prost. Nu merita sa ii cumperi nimic, oricum te va lasa candva pentru altul mai bun. Tine minte: mereu va exista cineva mai bun.

| darrio2007 a răspuns (pentru Delocimportant):

Daca este adevarat ce spui, ti-ai luat-o maxim.

| Delocimportant a răspuns (pentru darrio2007):

Din păcate, e adevarat ce spun. Oricum, toate sunt la fel: viseaza la barbatu ca Dorian Popa, Audi/ BMW, si bani cat de multi. Si, cu orice femeie vei fi impreuna, tot se va uita dupa altii, mereu va fi NEmultumita de barbatul pe care il are alaturi.

| darrio2007 a răspuns (pentru Delocimportant):

Poate de aici ai tras concluzia ca trebuie sa analizezi foarte mult, inainte de a avea o relatie, cu o fata din generatia actuala.

| Delocimportant a răspuns (pentru darrio2007):

E veche aceasta concluzie. Tu nu esti de acord cu mine, ca asa sunt femeile acum? Se uita la masina, la bani si la cum arati. Nu conteaza daca le inseli, daca ai toate astea. Pe ideea asta se merge.

| darrio2007 a răspuns (pentru Delocimportant):

Daca ai toate astea, dă-i inainte, dacă iti place sa fii folosit. Dar, mai tarziu, imi vei da dreptate.

| Delocimportant a răspuns (pentru darrio2007):

Aia e problema, ca nu am deloc toate astea, adica niciuna din ele. Sunt foarte dezamagit de femei.

| darrio2007 a răspuns (pentru Delocimportant):

Inca nu ti-ai gasit jumatatea sortită tie. Sau nu stii unde sa cauti. De multe ori treci pe langa ea dar nu o bagi in seama. Probabil ca ai alt tipar in materie de femei. Inalta, blonda, sâni voluptosi etc. Este doar parerea mea.

| Delocimportant a răspuns (pentru darrio2007):

Dimpotriva, am tipare "largi" de femei. Sa fie pufoasa, sa aiba burticuta. Cam asta m.ar interesa la o femeie. Nu stiu cat de adevarata mai este chestia aia cu "de multe ori treci pe langa ea, dar nu o bagi in seama". Eu nu inteleg cum reusesc altii sa cunoasca femei. La mine nu se leaga nimic, si chiar am incercat. Din acest motiv concluzia cu "banii si BMW. urile"

| anonim_4396 a răspuns (pentru Delocimportant):

Păi normal că te-a lăsat daca tu erai sugar daddy in pnm, nu iubit. Daca i-ai luat telefoanele alea inseamna că o considerai mult peste nivelul tau, binenteles că te a lăsat pentru că vedea pe orice tip mai bun ca tine. Femeia e făcuta să-ți facă viața mai ușoară, nu să ți de-a pe minus cu ea.

| Delocimportant a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar, daca o vedeam peste nivelul meu, si daca am fost "sugar fraier", atunci de ce orice tip a fost mai bun ca mine? Eu credeam ca eu sunt cel mai bun. Si, da, asa este, momentan vorbeste cu altul. Deci, eu, nu mai exist pentru ea.

| andiceasu95 a răspuns:

Carti de desenat

| plantezridichi a răspuns (pentru andiceasu95):

Jesus, de ce sunteți răi. La 13 ani cel mai probabil e in clasa a 6-a sau a 7-a. La vârsta aia majoritatea erați in limba după cineva din școală și făceați pe voi daca dădea un semn că te-ar putea placea. Ce sa mai zic dacă te întreba dacă vrei "sa te combini". E o vârstă normală să îți începi experiență cu relațiile. Get a life!

| andiceasu95 a răspuns (pentru plantezridichi):

La varsta lui, stateam cu baieti si ma jucam fotbal, nu dupa fete

| xzawn17 a răspuns:

Pai in primul rand ii iei ce consideri tu.un buchet ds flori si o cutie cu bomboane.

| LeonardoMihai a răspuns:

Salut, o idee foarte mișto de cadou la vârsta aceasta este un starmap (hărți stelare cu constelațiile de la un anumit moment de pe cer.
Modele mai mici nu sunt foarte costisitoare și poți să pui un moment drăguț pentru voi pe el (ziua în care a început relația, sau dacă îți amintești, momentul în care v-ați cunoscut/primul sărut).
Poți vedea mai multe aici:https://starmaps.ro/

| ionutwer a răspuns:

Daca ai bani toti sa-i faci un cadou un lant de aud sau o bratara de aur daca nu am ban iai un urs si ciocolata