| DenissRaba a întrebat:

Eram in pat cu iubita mea si am inceput sa facem petting,eu aveam putina sperma pe capul penisului dar nu am ejaculat, doar a iesit putin si i-am bagat-o in vagin cam 2 cm(ea era virgina) se poate forma o sarcina?

5 răspunsuri:
| adolfhitler123 a răspuns:

Mă tem că există șanse!
Ar trebui că iubita ta să meargă la ginecolog cât mai repede posibil! Sper că te-am ajutat! Fundă? happy

| mihai69 a răspuns:

Dacă era în perioada fertilă, da.
Și apropo, dacă „i-ai bpgat-o în vagin" (chiar și numai 2 cm) NU mai e virgină.
PS ai grijă - himenul NU e mijloc de contracepție!

| CristiCristi a răspuns:

Bravo frate, sper ca ai mai mult de 18 ani si un servici stabil sa iti intretii viitorul copil. Ca sansa e 50/50 sa fie gravida.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu se poate exclude posibilitatea unei sarcini daca era in perioada fertila. Si tot act sexual se numeste chiar daca nu a existat o penetrare completa.

| darrio2007 a răspuns:

Aveai sperma dar nu ai ejaculat. Cum vine asta? Ăla era lichidul preejaculator. Erai excitat. Sunt sanse de sarcina. Mici dar exista.