| gabytza8 a întrebat:

Buna TPU:Eu am un prieten (amic in momentul de fata) il plac si el cred ca ma place adica sunt prea multe semne.Dar nu a facut nici un pas adica sa ma intrebe, imi vorbeste frumos imi face complimente,el stie ca il plac (m-a pupat pe obraji odata,si inca odata de ziua mea de nume, am fost singura fata care m-a pupat, pe restul nu... oare de ce nu face primul pas dar parerea vostra ce credeti ma place?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Te place dar poate e prea rusinos sa faca urmatorul pas, fi tu cea care il intreaba prima

3 răspunsuri:
| gabytza8 explică:

Ofer fundita!

| BaDBoY123 a răspuns:

Pai spune-i tu prima ca il placi si ca ai vrea sa fiti impreuna
crede-ma daca chiar te place te va accepta si el fara dar si poate
asa sunt multi baieti...mai timizi cand vine vorba de fete happy
funda?

| faralogica a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il iei deoparte intr-o zi si sa il intrebi direct daca simte ceva pentru tine deoarece tu ai sentimente fata de el, si nu vrei sa speri la o viitoare relatie daca nu doreste. Sau ii poti spune in gluma ca iti place de el si sa vezi cum reactioneaza, acum depinde de tine daca ai tupeu sau nu.