| 9089 a întrebat:

Buna TPU eu m-am uitat la burlacita si am vazut secvente din urmatorul episod.am vazut ca cataalin botezatu a sarutat-o p bianca pe gura stiti dc?

Răspuns Câştigător
| BeYourserlf a răspuns:

Sai faca gelosi p baietii care au incercat sa o sarute dar ea i-a refuzat tongue
fundita pls ca nu amm straight facetonguetongue

3 răspunsuri:
| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Dupa ceea ce am vazut eu am ajuns la concluzia ca Buracita nu o sa aleaga pe nici unul dintre baieti pentru ca nu e interesta de un baiat,face emisiunea doar pentru faima si bani,si sigur ea si Botezatu sunt impreuna. Emisiunea este doar o farsa,si baietti la fel nu sunt interesati de ea,se umilesc prea mult, cand exista mii de fete frumose, dar sunt platiti si isi fac si ei publicitate.Ce crezi ca o fata ca burlacita are nevoie de o emisiune pentru asi gasi un iubit?

| anytimeanywhere a răspuns:

Probabil sa ii faca gelosi pe baieti :]

| sdasfgasgaads a răspuns:

Pentru ca sunt penali