| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietenul meu am vrea sa o facem duminica, dar mie duminica ar trebui sa imi vina. Daca nu imi vine am putea sa o facem? adica ar fi vreo problema pentru mine? Mentionez ca sunt virginakiss

7 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Daca nu iti vine probabil o sa-ti vina cat de curand dupa contact.nu e nicio problema, doar sa va protejati! ai grija de tine:*

| dyyva a răspuns:

Daca nu iti vine duminica nu e nici o problema sa o faci dar aveti grija sa va proyejati

| PinkPanther a răspuns:

NU ar trebui sa fie nici o problema, doar sa fii tu sigura ca nu faci o greseala si ca asta e ce vrei tu, nu el.

| Feliciann a răspuns:

Poti sa o faci doar ca stiu ca: fetele care o fac inainte de a le veni ciclul le doar foarte tare pe perioada ciclului

| redtulip a răspuns:

Faci alta programare.
Din punct de vedere fizic nu este nici o problema daca nu iti vine.

| Aditzu1988 a răspuns:

Sa o faceti? happy buna asta. Daca nici macar raspunsul la intreabarea ta de mai sus nu o stii, atunci e clar ca nu esti pregatita.

| StefaniaStefania a răspuns:

Nu stiu cati ani ai dar sincer.alege-ti persoana potrivita pentru ca nu vrei sa-ti amintesti toata viata cum ati facut-o si dupa el nu te mai cunoaste si doar a profitat de tine.asigura-te ca tine cu adevarat la tine pentru ca nu vrei sa suferi...