| SpeșălGirl a întrebat:

Astazi trebuia sa ma duc la sala cu un baiat cu care aproape sunt impreuna si prietenul lui, insa dimineata m-a sunat si mi-a spus ca nu mai poate vei din cauza ca amicul lui nu merge.M-am suparat (adica, putea sa vina pentru mine nu conta ca ala nu mai vine) insa nu i-am aratat asta. Ce ar trebui sa fac in continuare? Sa mai vorbesc cu el? Problema e ca imi place de el.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Poate ii era aiurea sa mearga singur doar cu tine pentru ca nu e chiar un loc unde esti in cea mai buna forma si probabil capata mai multa incredere in el cand era si prietenul sau prin preajma (cunosc sentimentul). Iarta-l dar spune-i totusi ca puteati merge doar voi 2 sa vezi ce-ti raspunde.

| IsabelaIssa a răspuns:

Ori e doar impresia ta ca aproape sunteti impreuna, ori a facut asta ca sa iti testeze reactia, sa vada daca iti pasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca nu aveai companie, trebuia sa mergi singura. Mi se pare stupid sa nu mai vorbesti cu el pentru ca a schimbat intelegerea.
La sala nu iti dai intalniri, mergi sa te antrenezi.