| EleanorJane a întrebat:

Buna, TPU!
Eu vorbeam cu cineva pe internet, din alta tara.Ne trimiteam mesaje, putine, doua-trei pe zi.
Eu am observat ca acea persoana imi cam raspunde greu la mesaje, asa ca ultimul mesaj l-am deschis dupa trei zile si i-am raspuns.Problema e ca a dat seen.L-a citit imediat, ca niciodata, dar nu mi-a raspuns.
De ce nu a mai raspuns? Eu nu l-am stresat, mai ales ca 3 zile n-am deschis mesajul, nu e de parca eu i-as fi trimis o mie de mesaje si il stresez.
El imi trimitea mesaje, parea ca vrea sa vorbim, dar raspunde greu. (ma rog, tot de la mine a inceput si asta...eu am fost prima care abia raspundea, dar nu cred ca remarca el asta.)

12 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Iti dai seama ca mai vorbeste si cu altele laughing
Probabil s-a plictisit sau i-a starnit alta interesu si se ocupa de aia acumwinking

| Willis a răspuns:

De acord cu alina2k18

| AEWPenta a răspuns:

Posibil sa se fi suparat ca i-ai trimis mesajul tarziu

| RoDante a răspuns:

Probabil a vrut ceva de la tine si nu a primit si decat sa zica in fata a preferat sa se retraga

| gemeni6226 a răspuns:

Deci daca un barbat sau baiat, indiferent iti raspunde greu, e clar:nu esti tu prima lui optiune.Are pe alta sau altele care stiu sa se dea mai bine pe linga el.In plus iti trmit un link Youtube ca daca vreodata ai avea dubii ce inseamna sau ce nu inseamna ca un baiat te place uite aici se spune foarte clar si e foarte adevarat
https://www.youtube.com/watch?v=zwXJCElyR_4

| Adry05 a răspuns:

Poate face ca răzbunare și a dat seen c s-a enervat că nu i-ai deschis mesaju 3 zile. l-ai întrebat vreodată de ce răspunde așa greu?

| Violleta2022 a răspuns:

Un motiv ar putea fi ca-i insurat si nu poate raspunde la mesaje, in orice moment, mai ales daca nevasta-a este in preajma.
Ori este ocupat cu iubita si nu are timp de flirtat cu tine, online.

| EleanorJane explică (pentru Violleta2022):

laughing el zice ca nu are.
Poate de aia sta pe site-uri de dating laughing

| EleanorJane explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!

| EleanorJane explică (pentru Adry05):

Nu, nu am intrebat. Azi am postat un story si s-a uitat imediat. ( nu ca asta ar insemna ceva, zic doar )

| Adry05 a răspuns (pentru EleanorJane):

Nu înseamnă absolut nimic asta

| Violleta2022 a răspuns (pentru EleanorJane):

Ai tu-l crezi, asa-i?
Habar nu ai tu cati barbati insurati sunt online, agatand fetite si femei, pentru distractie, pretinzand ca sunt "single" si ca au nevoie de consolare, dragoste, samd.