| VULKAN a întrebat:

Fetelor de ce va plac baietii indiferenti si ii ignorati pe cei care se poarta frumos cu voi?

Răspuns Câştigător
| GandesteRapid a răspuns:

Nu sunt fata dar stiu raspunsul.hee hee
Depinde ce baiat se poarta frumos cu ele si ce baiat te induferent cu ele.
Daca de exemplu fata aceea place un baiat (el purtanduse indiferent cu ea ), il accepta asa cum e si incearca sa-l faca sa o placa.
Fiecare are gustul lui.
Dar asta nu inseamna ca daca te porti frumos cu o fata, aceasta se va indragosti de tine. ( mai bine faci pe indiferentul )
Sper ca te-am ajutat. Poate funda?

| DroIja a răspuns (pentru GandesteRapid):

Lucrurile stau în felul ăsta: avem fete mișto și avem fete... de treabă. Și bărbaților nașpa și bărbaților mișto le plac doar fetele mișto. Însă ghici pe care din ei îi aleg fetele mișto? Exact, aleg bărbații mișto!

Dacă bărbații nașpa s-ar evalua corect și și-ar da seama cam pe unde se situează, ar avea și ei șanse să dea la b*ci și să nu rămână singuri în viață. Tot ce trebuie să facă e să se uite spre fetele nașpa, care în acest moment sunt refuzate și de tipii mișto și de cei nașpa, și sunt disponibile să facă compromisuri.

Acum o să mă întrebi cu ce răspunde asta la întrebarea „de ce le plac fetelor bărbații indiferenți și îi ignoră pe cei care se poartă frumos cu ele?". Încearcă să faci legătura.

| RAY a răspuns (pentru DroIja):

Bun raspuns, ai perfecta dreptate

| DroIja a răspuns (pentru DroIja):

*am zis „fete nașpa"?! Voiam să zic „fete de treabă"

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate pentru ca aia arata mai bine, sunt populari si de asta fetele sunt interesate de ei in scimb ceilanti sunt disperati nu arata asa bine si sunt si mari gelozi plus ca sunt si plictisitori, duc o viata monotona, plictisitoare, plus ca sunt si timizi

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca generalizezi aiurea!
Nu mi-au placut niciodata baietii indiferenti, dimpotriva, chiar i-am ocolit.

| SG1995 a răspuns:

Din aceleași motive pentru care noi suntem atrași de tipa care nu sunt de nasul nostru, de dragul provocări.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece majoritatea fetelor au nevoie de incredere in sine cat incape, asa ca incearca sa ii faca pe baietii indiferenti sa fie atrase de ele pentru a obtine siguranta ca in mediul social sunt undeva sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si voua de ce va plac fetele care va resping si nu va plac si le dati la o parte pe cele care va accepta si va plac? Si noua ne plac provocarile si vrem ce nu putem avea desi nu este ok si ne pierdem timpul stand dupa cineva pe care nu intereseaza

| AIeXxX a răspuns:

Pentru ca fetele se plictisesc de cei care se comporta frumos
Vor violate hardcore

| DroIja a răspuns (pentru AIeXxX):

Bravo, Sherlock, ai descoperit secretul, fă asta și vei avea razultate!

| Camuflaj2017x a răspuns:

Mereu sunt intrebate fetele si raspund baietii rolling on the floor))))))))))

Răspuns utilizator avertizat
| Vegeta07 a răspuns:

De asta urasc liceul

| Jmekerutzu99 a răspuns:

Ca arata mai bine de obicei