| teiubescmultadrian24 a întrebat:

Buna TPU fostul meu iubit e in clasa cu mine si vrea sa ma faca geloasa cu colega mea de banca dar eu nu suport asta ma enervez nu mai suntem impreuna de un an cum as putea sa-l fac si eu gelos pe el sa vada si el cum ma simt si eu astept cat mai multe rasounsuri cel mai bun funda:*

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca nu te-ai mai enerva si daca ai fi mai indiferenta fata de el atunci si-ar da seama ca se strofoca degeaba sa te faca geloasa, tu cu cat te enervezi mai mult cu atat mai tare se amuza de tine

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

N-ai cum, nu te mai place, n-ai cum sa faci un baiat gelos daca nu simte nimic pentru tine! Iti pierzi timpul aiurea

| LolaLollita a răspuns:

Arata-i ca nu-ti pasa. Comporta-te normal, ca si cum el nu ar fi acolo. Desfasoara-ti activitatile zilnice cu un zambet frumos pe fatahappy

| yooliii a răspuns:

Pãi dãte la cel mai bun prieten al lui, sau fãţi alt iubit si fãl gelos cu el..nuştiu pãrerea mea...