| bestintheworldnarcis a întrebat:

Bună TPU, FUNDA: Am 12 ani si ma masturbez! Dar nu mi se scoate sperma nu se scoate nimic! De ce? Funda pentru cel mai util raspuns

11 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Esti mult prea mic, nu-ti sunt dezvoltate inca complet organele genitale.

| mihai69 a răspuns:

Sperma nu „se scoate" - aceasta e ejaculată în momentul orgasmului.
Nu ai spus dacă reușești să ajungi până acolo. Poate te oprești înainte de ejaculare... altfel nu prea înțeleg. Chiar dacă la 12 ani nu ar trebui să ai spermă, totuși la orgasm ar trebui să fii în stare să „scuipi" măcar câteva picături de lichid transparent (prespermatic, produs doar de prostată). Cel puțin, eu reușeam asta la 12 ani. Cu timpul, a devenit mai albă și ceva mai multă.

| Emilian65 a răspuns:

La 12 ani ai tai nici nu s-a format sperma. Deci inceteaza sa te masturbezi ca nu ai ce sperma.

| Fatamuntilor a răspuns:

Unde nu ai nici Dumnezu nu cere!
Orgalele tale sexule nu sunt dezvoltate pentru a produce sperma!

| SkyPilot a răspuns:

Probabil ca esti prea mic. Daca nu te eliberezi, la ce te masturbezi?

| bestintheworldnarcis explică (pentru SkyPilot):

In pare parte la filme pentru adulti!

| SkyPilot a răspuns (pentru bestintheworldnarcis):

Mai bine iti vezi de treaba ta pana cand ai cu ce sa te ocupi de fete. Nu mai e mult pana atunci.

| cristinela4 a răspuns:

Asta nu se cheamă masturbare...

Răspuns utilizator avertizat
| bestintheworldnarcis explică:

Adica nu îmi curge sperma imi curge un lichid incolor si alunecus si putin(foarte putin) dar cu intârziere adica dupa ce termi. Vine dupa 5 minute! De ce? Ce acel lichid?

| Raull95 a răspuns:

Sperma apare doar pe la 14 ani bafta!