| anonim_4396 a întrebat:

Habar n-am ce sa mai cred thinking povestea e urmatoarea : sambata prietena mea i-a spus verisoare-i sale ca eu incep sa ma schimb si ca incep sa o ignor si verisoara ei ii o paracioasa + ca ma iubeste mi-a spus tot si eu am vb cu iubita mea si ne-am certat putin (nu mi s-a parut corect ca nu mi-a spus ca gresesc, mi-am cerut scuze si i-am promis ca nu o sa mai vb cu verisaora ei ca cica din cauza ei ma schimb thinking i-am dat ignore ne-am impacat totul bine si frumos ), duminica am iesit in oras a fost minunat, dar ieri eu am vb cu cel mai bun prieten ne-am certat un pic si cand a aflat iubita mea in loc sa vb cu mine sa vada ce-i baiu ea vb romane cu prietenul pe mess si pe facebook ( ma rog ne-am certat putin pentru ca-i a 3-a oara cand se intampla faza asta ea spune ca nu simte nimic pentru el, si-a cerut scuze ne-am impacat din nou totul ok ), dar dimineata cand m-am intalnit cu ea a fost destul de distanta.( ea mi-a spus ca nu se simte bine sa nu ma stresez si ca ma iubeste foarte mult nu stie ce s-ar face fara mine ) faza-i ca mi-a spus multe lucruri despre viata ei personale. Eu o iubesc foarte mult nu as vrea sa o pierd nu am mai simtit asa ceva pentru alte fete... ea imi spune tot timpul ca ma iubeste si ca nu stie ce s-ar face fara mine dar nu mai is sigur daca ceea ce spune ii adevarat deoarece a fost cam distanta cu mine

2 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Si dc nu crezi aia ca sa simtit rau?

| ponmog a răspuns:

Ce nu intelegi din ce ti se intampla? Nu iti intelegi prietena? Hmm cred ca ar fi bine sa stii ca nu vei intelege niciodata nici o femeie asta sa iti fie clar. Ca a vorbit cu prietenul tau despre cearta voastra este alta poveste, poate ca iti stia punctul de vedere in ce priveste cearta cu prietenul tau deci mai lipsea punctul lui de vedere.