| MircEa_3229 a întrebat:

:*. help me

Cateodata visez ca fac sex si imi place ff mult
1. Ce as putea face ca sa visez ca fac sex in fiecare noapte? sau aproape in fiecare noapte.
2. Cum as putea sa-mi controlez visele? adica in vis sa-mi aduc eu femei si de astea si sa fac cat mai repede etc...de ex: la un cosmar fiind visul meu sa pot sa bat toti monstri si sa dispar de acolo ca at nu mai este cosmar. la asta ma refer si cu sexul etc

Răspuns Câştigător
| koshmarul a răspuns:

Daca te gindesti seara la asta mult, si daca te uiti porno mult o sa visezi fara sa vrei

9 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Baiete te uiti prea mult la filme si desene animate... Nu cred ca se poate ceea ce vrei tu, cel putin la 2, la 1 poti sa te uiti la un film porno seara inainte de culcare...
Funda? PLzzzzzzzzzzz

| answer a răspuns:

Nu e vina ta! Poate doar putin, dar e normal sa ai vise erotice la pubertate! Probabil ca te si uzi in somn! laughing Nu ai cum sa controlezi situatia! Sper sa nu iti placa asa de mult incat sa iti doresti toata viata sa visezi!

| ciresicaSiatat a răspuns:

Lol laughing ia-ti o femeie

| ionuutzuu a răspuns:

Mai bine nu-ti mai dori chestia asta deoarece te vrei trezi cu sperma-n chiloti!

| MamaOmida69 a răspuns:

Pai visele...Cand dormi, ti se intampla sa visezi si uneori tii minte ceea ce visezi. Asa se face ca te surprinzi gandindu-te la ceea ce ai visat si la modul in care acele imagini ti-ar putea influenta viata. Cu siguranta te-ai intrebat nu doar o data ce inseamna daca visezi apa, foc sau vant. In majoritatea cazurilor, este vorba atat despre o semnificatie pozitiva, cat si de una negativa, in functie de context.

Copy paste de pe http://www.eva.ro/......-7119.html

Acu sa iti raspund la itnrebare.
Pai sincer nu cred ca ne putem impune ce sa visam dar daca tot vrei sa visezi asta, atunci inainta sa adormi incearca sa te gandesti intens la ce vrei sa visezi, sa-ti imaginezi, si poate va functiona;)

| Vooortex a răspuns:

Nu poti sa iti controlezi visele. Ele te controleaza pe tine.

| aumih16 a răspuns:

Filmele porno sunt de vina dar nu poti refuza nu ai cum cand le vezi pe alea imbracate sexy indiferent ca sunt in lenjerie sau latex normal ca te i-au toate caldurile si nu poti sa te abtii

| Sandman23 a răspuns:

Raspuns pentru 2: Da este posibil sa iti controlezi visele! acest tip de vis se cheama vis lucid si exista diferite tehnici pentru a-ti induce unul. Eu am invatat sa imi controlez visele acum 1 an si de atunci am avut aproximativ 10 vise controlate.

Intra aici si incearca metodele de pe site. Efect garantat!
http://www.highexistence.com/lucid-dreaming/

Raspuns pentru 1: Invata sa iti controlezi visele si poti sa faci absolut orice.

| mateihdbs a răspuns:

Salut,raspuns pentru 2:trebuie sa te concentrezi foarte mult atunci cand visezi.
De exemplu eu imi controlez aproape toate visele.
Eu intr-o noapte am visat ca eram cu familia si vorbeam cu fratimi-o (eu prima oara nu stiam ca visez...) dar la un timp apare ceva mare o planeta aproape de pamant sau nu stiu...
Apoi mi-am dat seama cai un vis.
Si chiar i-am spus lu fratemi-o ca visez...si el ma aprobat in vis...
Si apoi am zis lui:
-Uita ma, ca pot sa fac sa dispara paharu sau nu mai stiu ce era...si m-am concentrat foarte tare si a disparut incet, incet...