| Balan_Georgiana_2000 a întrebat:

Nu mai sunt cu fostul meu iubit de aproape o Luna impreuna si din acel Moment il visez in fiecare noapte. Nu imi aduc aminte ce visez despre el, doar fata lui o vad. Probabil ma gandesc prea mult la el si de asta, voi ce spuneti?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, iti e dor de el si subconstientul tau reflecta asta prin vise.

| RAY a răspuns:

Il mai iubesti

| kandaraki a răspuns:

Subconstientul tau nu s-a impacat momentan cu ideea ca v-ati despartit, nu e nimic strasnic in acest fapt ca il visezi, o sa treaca cu timpul.

| ĂlaRău a răspuns:

Spun ca asa e.