| LuckyMe28 a întrebat:

I am facut sex oral prietenului meu alaltaieri neprotejat, iar ieri am facut sex anal tot neprotejat si fara lubrifiant comercial. De ieri a inceput sa ma usture limba si gatul cand inghit. Credeti ca are vreo legatura? El imi face sex oral de doua luni, dar nu mi s-a intamplat nimic pana acum. Mentionez ca am 16 ani, va rog sa nu ma judecati si doresc raspunsuri serioase. Prietenul meu are 18 ani, mi-a spus ca este sanatos si stau de 6 luni cu el. Ne vedem zilnic.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca poate exista o posibila legatura intre sexul oral practicat si o posibila/probabila infectie aparuta in aparatul bucal. Nu se poate exclude in totalitate o asemenea posibilitate fiindca exista posibilitatea ca penisul sa nu fi fost perfect curat. Multa sanatate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca ai facut intai sex oral si dupa anal cel mai probabil te ustura gatul pentru ca te va lua o raceala.

Răspuns utilizator avertizat
| Seby_Lee_1993 a răspuns:

Da mi nr tau