| LuckyMe28 a întrebat:

I am facut sex oral prietenului meu alaltaieri neprotejat, iar ieri am facut sex anal tot neprotejat si fara lubrifiant comercial. De ieri a inceput sa ma usture limba si gatul cand inghit. Credeti ca are vreo legatura? El imi face sex oral de doua luni, dar nu mi s-a intamplat nimic pana acum. Mentionez ca am 16 ani, va rog sa nu ma judecati si doresc raspunsuri serioase.

25 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil ai luat o boala cu transmitere sexuala!
Felcitari ca ai acceptat tot tacamul, fara protectie, punandu-ti sanatatea la mare risc, pentru a-i satisface madularul din pantaloni unui oarecare. Ca de sex de placere, nici nu poate fii vorba, fiind fortat si nelubrefiat.

| LuckyMe28 explică (pentru Violleta2022):

Cand mi-a facut el oral chiar n am avut nimic, a fost totul ok luni de zile. dar din cate stiu el e sanatos, este obligatoriu sa fi luat vreo boala sau pot fi doar racita? Chiar nu imi dau seama

| Ensiferum a răspuns (pentru Violleta2022):

IN cazul de fata cred ca este vorba de candida care a devenit candida esofagiana, nu cred ca o ustura gatul de la SIDA rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ensiferum):

La candida nu doare gatul!
Ori tu vorbesti din propria-ti experinta?

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns (pentru Ensiferum):

Speri fata degeaba cu candidata ta, ce draq : )))

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru retarder):

Tu trebuie sa fii mai prost baiete, daca atat ai fost in stare sa scoti pe gurita.
Ma rog, acum am vazut ca tu chiar recunosti ca esti retardat, daca ti-ai pus singur nickname-ul asta.

| mihai69 a răspuns:

Nu e nimic de care să te temi. Cel mai probabil ai răcit.

| sofisis a răspuns:

Circula un virus...du-te la medic sa iti dea pastile si sirop.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Eu nu va inteleg sincer la 16 ani deja sunteți cu astea... pune ti mana pe carte, după de la 18 in sus si sexul.Voi nu va gânditi ca nu sunteți dezvoltate si puteti face o grămadă de boli printre care si cancerul. Nu o lua in nume de rău, dar adolescenții din ziua de azi nu mai gândesc, la 16 ani deja cluburi, figuri, băutură, sex...în fine.Totusi e prima data cand faci oral? Daca ai băut rece.

| LuckyMe28 explică (pentru Alexandruuu88):

Da, este prima data cand fac oral. stiu ca nu este bine ceea ce am facut, dar in momentul respectiv amandoi ne simteam bine. El are 18 ani.

| LuckyMe28 explică (pentru Alexandruuu88):

Da, este prima oara cand am facut asta.

| Jonas94 a răspuns (pentru Alexandruuu88):

Du-te bă, cu adolescenții din ziua de azi. Fiecare generație face greșeli la adolescență, fiecare încearcă să experimenteze tot ce e nou.
Nu mai fi ipocrit, că nu cred că ai fost vreun sfânt la viața ta.

| Alexandruuu88 a răspuns (pentru Jonas94):

Daca nu stii nu vorbi.Si tu faci parte din aceasta categorie, încât ai comentat. Experimenteze de la 18 ani in sus...ai toata viața.In primul rand documenteaza te inainte sa faci un lucru.De aia ai primit ratiune sa gândesti inainte de a face în lucru.Nu inteleg de ce comentezi aiurea, corupi si tu minore? Pe astea le poți si tu agata, P. S

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns (pentru Alexandruuu88):

Ce treaba are mai nene 18 ani ai tai cu sex-ul, ideea este sa aiba un pic de educatie sexuala inainte de a se aventura in partidele de amor, ca de aia raman multe fete gravide ori se imbolnavesc de sta cu craci in sus ca le ustura 2 saptamani laughing

| Jonas94 a răspuns (pentru Alexandruuu88):

M-am luat de sintagma adolescenții din ziua de azi. Și adolescenții din alte generații făceau prostii, dar nefiind rețele sociale unde să se arate pozele ca acum, de cele mai multe ori rămâneau la un nivel mai restrâns.
Dacă nu ai auzit tu, asta nu înseamnă că nu se făceau prostii, oricând s-au făcut prostii la adolescență.
Și nu, nu agăț minore, dar ipocrizia o taxez.

| Alexandruuu88 a răspuns (pentru Cristian_Cristi_1986):

Are...deoarece nu sunt dezvoltate, intreaba medicii ce se intampla daca iti începi viața sexuală cand esti in perioada de crestere

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns (pentru Alexandruuu88):

La cat de dezvoltate sunt n-are nici pe draq dar are efectul psihologic si social, copil cu copil, pentru ca este greu cu un copil sa termini scoala ori sa ti gasesti un loc de munca, nu mai zic daca familia nu este aproape ce se intampla smd.
Eu te inteleg si nu zici rau, dar asta este societatea si asta este educatia

Răspuns utilizator avertizat
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Deci eu n-am inteles, i-ai facut oral dupa ce ai facut anal?
Daca nu, n-ai nimic, probabil ai racit cand ai stat dezbracata facand sex
Aaa si mai folositi si voi prezervative?

| LuckyMe28 explică (pentru Cristian_Cristi_1986):

Nu, nu i am facut oral dupa ce mi-a facut anal. Oral i am facut cu o zi in urma

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns (pentru LuckyMe28):

Stai ma linistita, ne e nimic, esti racita? ca daca era un BTS, nu incepea sa te usture gatu asa de repede?

Răspuns utilizator avertizat