| Chocolattex3 a întrebat:

Nici o data nu am fumat cu adevarat. Doar cu colegii. Acum cateva luni stiu ca am fumat 5 6 tigari si ca ma durea gatul dar, mi-am revenit. Alaltaieri am fumat 2 tigari si ieri 2 tigari.Nu mai fumez de atunci. Simt un fel de nod in gat cand inghit. Am cancer la gat?straight face

Răspuns Câştigător
| yaVanilla a răspuns:

Cancerul la gat nu se face dupa 9-10 tigari se face in timp 20-28 de ani daca esti fumator inrait si fumezi cate un pachet pe zi dar nu toata lumea face cancer la gat. stiu persoane care fumeaza de 30 de ani si nu au nimic nici cancer la gat nici la limba nici dintii urati ca in pozele alea de pe pachete.
Bafta si nu iti mai fa griji asa am patit si eu la inceput, dar acum nu mai am nimic, e ceva de moment.

1 răspuns:
| lolicaa a răspuns:

Asa se intampla pana te obisnuiesti! Asa se intampla tuturor cand sunt la inceput happy