| FataTimida a întrebat:

i-am facut sex oral prietenului meu iar el si-a dat drumul pe o parte a mainii lui si pe fata mea. Pe mana s-a sters cu un servetel dar mai tarziu m-a masturbat tot cu mana aia. Si tot putin mai tarziu "mi-a frecat capul de buze", dar nu a intrat deloc. Sunt sanse sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| XxspeedxX a răspuns:

Nu sunt deloc sanse!

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Foarte mici, aproape imposibil.

| darkwisper a răspuns:

Sansele sunt aproape nule deoarece un spermatozoid nu poate trai fara lichid seminal.
Daca s-a sters, nu mai are cum sa trimita spermatozoizii atat de departe incat sa poata ajunge in uter si apoi sa fecundeze ovulul.

Deci, sanse de 0. 000001%
Mai exact, poate un miracol.