| FataTimida a întrebat:

Saptamana trecuta vineri i- am facut sex oral prietenului meu care si-a dat drumul pe mana lui. s-a sters cu un servetel dar nu stiu cat de bine iar apoi m-a frecat si mi-a introdus degetele. De luni am simptome ciudate ca si cum as fi insarcinata : sunt balonata, simt unele mirosuri foarte bine, nu am pofta de mancare la toate mancarurile, uneori mi-e putin de tot rau si burta mi s-a intarit si nu pot dormi pe burta. Credeti ca sunt insarcinata, luati in calcul si modul in care "se presupune ca am ramas". Multumesc

Răspuns Câştigător
| Neuronul a răspuns:

Din moment ce spermatozoizii intră în contact cu aerul, aceştia mor!
Nu există risc de sarcină.
Iar simptomele de care îmi spui tu, sunt provocate de teama de a nu rămâne însărcinată.
Într-un cuvânt: Paranoia. Deoarece aceste simptome apar de abia după prima sau a doua lună de la fecundarea ofulului, iar actul vostru a fost săptămâna trecută.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Simptomele de sarcina nu apar atat de deveme, dar exista risc de sarcina din ce zici tu acolo. Stersul cu servetelul nu este cea mai corecta igiena

| SkyPilot a răspuns:

Simptomele de sarcina apar dupa mai bine de o luna. Ai o problema cu sistemul digestiv, nu e de la sarcina.
Este extrem de putin probabil sa fi ramas din ce descrii ca s-a intamplat.

| CiocolataCuOreo a răspuns:

Cred ca vei avea si simptome de bataie.Ca ee afla mama ta ce ai facut te bate pana cand iti revin mintiile din cap.

| FataTimida explică (pentru CiocolataCuOreo):

Pentru limba romana apasa tasta 1. Si lasa nu te stresa tu pentru mine, mersi.

| subTooc a răspuns:

O fata asa timida a facut oral? tongue