| Andreeamaria165 a întrebat:

Revin cu întrebarea...e posibil să rămân însărcinată dacă nu am făcut sex? Iubitul meu s-a masturbat, dar apoi s-a urinat, s-a șters bine după asta, peste câteva minute și-a frecat penisul de vagin, cel puțin în apropierea lui și e posibil să fi avut lichid preejaculator, sunt șanse de o posibilă sarcină? Sunt foarte îngrijorată și vreau cât mai repede răspuns. Dau fundăăăă

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca s-a ajuns la astfel de lucruri intre voi doi... s-ar presupune ca stiti ce inseamna o sarcina si cum se formeaza, nu? Cel putin asa ar fi firesc.

Nu, nu sunt sanse de sarcina, deci poti sa stai linistita.

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu poti sa ramai gravida.

| Werrich a răspuns:

De 1 miliard de ori ti s-a raspuns si pe celalte trilioane de conturi ca NU se intampla nimic! Ai 16 ani, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Adolf8 a răspuns:

Ești safe!