| ioana7625 a întrebat:

Ieri am facut dragoste cu iubitul meu si la un moment dat s-a auzit ca un fel de "part", faza e ca nu am dat niciunul dintre noi. Care ma lamureste si pe mine primeste

Răspuns Câştigător
| Ekcstsy a răspuns:

Din cauza ca nu erai foarte lubrefiata, din cauza pozitiei si din cauza aerului acumulat in vagin si presiunii impuse de penis la intrare. Din aceste cauze s-a auzit acel sunet. E derutant cateodata dar sa ii explici si iubitului tau cauzele si va intelege.

| ioana7625 explică (pentru Ekcstsy):

Ok,multumesc pentru explicatie! o sa iti dau funda!

40 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Ce intrebare rolling on the floor yac, cum ai putut sa pui o asemenea intrebare? sigur a tras el si nu a recunoscut, de unde dracu sa se auda?

| ioana7625 explică (pentru Sara2):

Stii ce? eu doar am intrebat, ok? daca nu stii, nu trebuie sa raspunzi doar ca sa te afli in vorba! o zi buna iti doresc!

| Ekcstsy a răspuns (pentru Sara2):

E greu sa fii idiot?

| Sara2 a răspuns (pentru Ekcstsy):

Intai corecteaza-ti gramatica, apoi intreaba

| Brâncuşi a răspuns (pentru Ekcstsy):

Haide mai Ekcstsy, chiar asa iti pui mintea cu el? Nu vezi saracul e pe 400 si ceva...Lasa-l,te rogpuppy dog eyes, te face si analfabet, de parca el e Arhimete.

| Ekcstsy a răspuns (pentru Sara2):

I-a uimeste-ma cu intelepciunea ta si spune-mi te rog unde am gresit de ti se pare ca felul cum am scris necesita corectii? Sau trebuia sa folosesc exprimarea la feminin a cuvantului idiot?

| Ekcstsy a răspuns (pentru Brâncuşi):

Chiar sunt curios sa ma uimeasca si pe mine sa imi vad greseala. Nah la graba mai greseste omul numai ca eu nu vad unde s-a intamplat chestia asta... Oricum e o placere pentru mine sa ma mai contrazic cu pusti de genul. Trece timpul la servici mai repede tongue.
P.S. Multumesc pentru aprecieri happy

| Sara2 a răspuns (pentru Ekcstsy):

Librifiata nu lubrefiata, ma rog o fi din graba cum ai zis tu, nu mi se pare normal sa faci un om idiot fara sa iti fi facut ceva
eu nu am patit niciodata chestia care i-ai explicat-o ioanei
p.s. nu sunt pustoaica, am o varsta destul de mare

| Ekcstsy a răspuns (pentru Sara2):

Dar tie ti se pare normal daca tie nu ti s-a intamplat sa razi asa copios pe o chestie perfect normala? Apelativul l-am folosit pentru ca ai ras in necunostiinta de cauza nu pentru ceea ce ai spsu. Puteai sa te abtii. Si cum i-am spus si Ioanei, sunt mai multi factori care duc la producerea acelui sunet. Se pare ca la tine nu au fost indepliniti toti. Si nu cred ca ai fi singura caruia nu i s-a intamplat dar nah... Ti s-a parut amuzant. Daca nu esti pustoaica trebuia sa nu reactionezi asa, ca sa nu traga de-al de mine concluzii eronate in ceea ce priveste varsta ta happy.
P.S. Umilele mele scuze pentru exprimarea eronata a cuvantului lubrifiat cred ca e corect, nu "Librifiat" cum m-ai corectat tu. Sau ma insel din nou?

| Sara2 a răspuns (pentru Ekcstsy):

Of, am gresit litera
lubrifiat e corect, mda am comis-o si eu tot cu 1 litera, eu chiar am gresit-o straight face am pus "i" in loc de "u"
si am reactionat asa pentru ca nu am mai auzit de asa ceva si in plus mi s-a parut cam penibila intrebarea, e normal sa ii iei apararea acum mai ales ca ti-a dat si fundita, mie la prima vedere mi s-a parut de ras, asta e adevarul, sunt extrem de sincera uneori si nu e bine

| Brâncuşi a răspuns (pentru Sara2):

Pacewinking.

| Sara2 a răspuns (pentru Brâncuşi):

Pace!

| Ekcstsy a răspuns (pentru Sara2):

Nu i-am luat ei neaparat apararea si sincer trebuia sa ii dea funda lui blue_ski, a fost mai explicit decat mine happy. Funda este doar un semn de apreciere ca ceea ce am spus eu este pe placul celui care a pus intrebarea si i-am lamurit dilema. Sunt multe lucruri in viata de care nu stii dar totusi ele exista si se intampla happy. Oricum sunt si intrebari penibile pe aici dar sincer asta nu a fost nici pe departe happy. Si sinceritatea este o calitate mereu sa nu uiti astawinking. O seara faina

| Sara2 a răspuns (pentru Ekcstsy):

Mersi la fel si tie, o seara faina

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand daca dadeati vreunul sigur nu recunosteati.

In al doilea rand era aerul care intra/iesea in timpul miscarii in vagin.

| Brâncuşi a răspuns:

Română te roggpuppy dog eyes.

| ioana7625 explică (pentru Brâncuşi):

Scuza-ma,te rog! Cred ca am vorbit in Lb Romania!

| Brâncuşi a răspuns (pentru ioana7625):

Da dar eu personal nu am inteles S-a auzit "Part" Ce part?

| ioana7625 explică (pentru Brâncuşi):

Aha,pai gandeste-te ca nu puteam sa zic ca s-a auzit o besina, asa ca am folosit''part'' laughing LOL

| Brâncuşi a răspuns (pentru ioana7625):

Da mai mi-am dat seama, dar macar spune-ne cum se zice, nu part, unii sunt mai greu de cap si inteleg greu, si ekcstsy, merita totii baniihappy.

| Ekcstsy a răspuns (pentru Brâncuşi):

Ca sa nu zica sunet de besina a zis Part trebuia sa zica partz ca sa se inteleagawinking. Sau nah fart sound in english happy

| Brâncuşi a răspuns (pentru Ekcstsy):

happy Ai dreptate, dar nu totii stiu engleza, mai noi ne asemanam, suntem aproape... avem cam aceleasi funde tot atatea intrebari, doar ca tu ai cu 200 de raspunsuri mai mult, din cate am vazut euhappy Tine-o tot asa.

| Ekcstsy a răspuns (pentru Brâncuşi):

Nu prea tin contorizarea dar o voi tine tot asa happy. Ma si distrez copios cateodata laughing si-mi place

| Xtadelo a răspuns (pentru Brâncuşi):

hee hee

| OliviaLove a răspuns (pentru ioana7625):

rolling on the floor))

| DarkBlood32 a răspuns:

Are dreptate suntserios.
era aerul care l-ai tras in vagin si apoi ai dat un part prin pasarica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)))))) Asta a fost buna. Pe cat de fireasca chestia pe atat de amuzanta. Ekcstsy ti-a explicat foarte corect, explica-i si tu iubitului tau sa nu creada ca dai vanturi cand va iubiti laughing)

| ioana7625 explică (pentru anonim_4396):

laughing Da. O sa-i explic cand o sa vina de la servicihappy

| Cristian0884df11 a răspuns:

Baga-i un dop

| blueSky_3324 a răspuns:

De la excitatie, peretii vaginului se dilata, iar in anumite pozitii sexuale, intra aer in vagin, dupa consumarea actului sexual sau chiar in timpul acestuia respectivul aer se elibereaza si scoate un sunet ce seamana cu un "vant". Asa ca nu te speria, este ceva absolut normal, fundita :-d. pup! 1 o zi buna

| ioana7625 explică (pentru blueSky_3324):

Din pacate am dat fundita, dar iti multumesc! SI o zi buna iti doresc si tie!

| CavalerulDreptatii a răspuns:

@Ekcstsy Vrea sa zica: din cauza presiuni penisului, tu ai scos un fel de partz pe p**dabig grin

| novem a răspuns:

rolling on the floor)))