| MadyMadutza a întrebat:

ieri eram la scoala si baiatul pe care il plac (el stie ca il plac, si el ma place) mi-a spus? Si eu i-am zis! Ce inseamna asta ca ma place sau ca isi batea joc de mine? Dau funda big grin Please raspunsuri cat mai bune

Răspuns Câştigător
| LaraClarice a răspuns:

Cred ca daca ai vorbi mai mult cu el ti-ai putea da seama daca te place sau nu.
Incearca sa afli mai multe despre el si despre grupul lui de prieteni, astfel il vei cunoaste mai bine.
Si incearca sa nu mai faci glume eronate, s-ar putea sa provoci conflicte.
Funda?

(Va rog mult sa semnati aceasta petitie si daca este posibil dati-o mai departe. Ele au nevoie de noi! Http://www.ptroa.co.il/petition/ )

2 răspunsuri:
| BEmanuel87 a răspuns:

Daca v-ati preciza si voi varstele mi-ar fi mai usor sa va deduc comportamentul bazandu-ma pe etate. Ma rog.

Asum ca a vorbit serios. Dupa cum scrii presupun ca esti in generala (maxim liceu de clasa a 10-a). Daca esti in generala, ca fapt comun, baietii de varsta ta ar fi timizi din principiu. Daca ti-a spus ca te place inseamna ca a ales sa faca o actiune care nu ii era tocmai la indemana - ceea ce inseamna ca intr-adevar te place. Cam aceeasi chestie ar fi si prin liceu - dar depinde foarte mult de baiat. Daca ti-ai ales un tip complet dezinhibat (adica unul care nu e deloc timid) ar putea sa existe si acest revers al medaliei si sa o fi facut la misto. As paria pe prima varianta, insa. A... da. Ar trebui sa stiu si cum arati - ca sa imi pot da seama cat de usor de refuzat mental esti pentru tipi laughing

| MadyMadutza explică:

Da ii maxim clasa a10a (nu spun clasa) si pentru informarea ta nuss blonda ci bruneta si iti dau Facebookul meu ca sa vezi cum arat! Atunci mai vedem ce raspuns dai!