| AnemonaP a întrebat:

Baiatul pe care il plac stie ca il plac. Azi i-a spus unui baiat sa ma pupe ca altfel il bate.Baiatul ala mi-a spus ca i-a spus asta, si el m-a pupat, si chiar inainte de a face asta s-a dus la el, si i-a spus ca mai avea putin si ma pupa si dupa i-a spus el sa ma pupe.Nu credeti ca e cam ciudat? Raspundeti si voi baietii ca voi stiti mai bine, si azi s-a uitat de mai multe ori la mine si zambea, si o fata mi-a spus ca atunci cand eram cu spatele s-a uitat la mine si a zambit.Credeti ca ma place? el stie ca-l plac si nu a facut nimic, Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide!

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si tu de ce ai acceptat?
Tu nu vezi ca acest baiat se joaca cu voi de parca ati fi papusile lui?
Nu-i permite asemenea libertati, maine poate trimite pe altul sa-ti faca nici eu nu stiu ce!

| BaiatulAnonim a răspuns:

Si atunci de ce l-a mai fortat pe bietul baiat sa te pupe? raised eyebrows Eu nu as face asa ceva daca as simpatiza o fata. Probabil ai facut parte dintr-un joc imatur de al lui. Cel mai bine e sa il intrebi fata in fata daca simte ceva pentru tine. Asa te vei lamuriwinking

| MarioFrate a răspuns:

Si eu spun ca trebuie sa vorbesti cu el si nu cred ca te place pentru ca daca te placea atunci de ce sa il mai fi pus pe baiatul acela sa te pupe el? Venea el si te pupa direct sau iti spunea.Parerea mea este ca a fost doar un joc imatur si stupid!happy