| Angela26 a întrebat:

i-am spus unui baiat pe care il nemesc X ca il plac, dar can l-am intrebat pe WhatsApp daca ma place mi-a raspuns ca nu stie, iar mai incolo mi-a scris ca nu ma place. Iar mai incolo ii trimite prietenei mele nr. de telefon al unui prieten de al lui pe care eu nu-l stiu, spunandu-i prietenei mele sa imi spuna mie sa ii trimit mesaj, dar eu nu i-am scris acelui baiat. De ce ar vrea sa imi faca lipeala cu acel baiat sau incerca sa imi faca o gluma? Dar ieri la scoala ceva mai incolo dupa ce am ajuns in clasa baiatul X s-a asezat langa mine in banca si-a pus mana pe obrazul meu, se uita la mine si imi zambea. Ce inseamna asta ma place sau nu?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| stefutycascumpyka a răspuns:

Inseamna ca a vrut sa te incerce sa vada daca pe el il placi cu adevarat sau poti sa alegi usor pe altul. Ma gandesc ca dupa ce a realizat ca tu pe el il placi si nu pe altul poate vrea sa iti ofere o sansa. Asta ar fi prima varianta.
Baietii sunt baieti si mai vorbrsc intre ei; se poate ca el sa fi vorbit cu acel baiat si sa îi zica ca tie iti place de el si ca lui nu ii place de tine; iar baiatul acela sa te placa si prin modul asta el sa scapa intr-un fel de tine dar gestul din banca nu il inteleg daca asa ii era intentia.

2 răspunsuri:
| klark7410 a răspuns:

Inseamna ca nu trebuie sa disperi. Sunt destui baieti din care sa alegi. Fii mai isteata si nu te lasa prostita de aparente.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se joacă şi el puţin.