| ѕოiℓεƒօгოεεℒԾѴℰ a întrebat:

Imi dati va rog statusuri de genu': Oare cum ai reactiona daca ti-as spune ca te plac?
Multumesc mult de tot si acord fundita pentru cele mai frumoase
Ps: Scuzati categoria big grin

5 răspunsuri:
| YqLmX a răspuns:

Cel mai bun sfat pentru tine: Apuca-te de carte, si lasa-te de iubire, o sa ai timp mai tarziu de ea.

| Prapacea a răspuns:

Oare cum ai reacționa dacă ți-aș spune că te plac?
Cum e?

| Ŧгย๓ยรђเк a răspuns (pentru Prapacea):

Pai chiar daca vor rade de tine sa le va spune prietenilor despre asta nu te lasa ...lumea e proasta so o sa fie in totdeauna...nu pune nici un obstacol in calea dragostei

| Prapacea a răspuns (pentru Ŧгย๓ยรђเк):

Draga mea eu doar am corectat întrebarea.

| AlexEvergon a răspuns:

Citeste acest mesaj:
Daca inchizi ochii ti se va indeplini cea mai mare dorinta a vietii tale.
Hei! Am zis sa inchizi ochii. Daca i-ai fi inchis cum ai fi citit mesajul.Deci nu primesti nimictongue.