| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU imi place de o colega sa zicem....ca am avut un trecut cu ea am mai fost cu ea dupa aia ne-am despartit 1 an aproape nu am mai vb deloc de un an in coace( is in a 7 a ) ne intelegem din ce in ce mai bine si am ajuns sa avem incredere deplina unu in celalalt. DAR nu stiu daca ea mai simte la fel adica glumim povestim vorbim pe mes sms tot. Am mai intrebato daca vrea sa fie cu mine ( dupa despartire) si a spus "M`AI VEDEM " ce credeti sa ii spun sau e prea tarziu.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| lastride a răspuns:

Cand intrebi o fata ceva gen: "Vrei sa fii cu mine?" sau "Pot sa te sarut?" sau "Iti place de mine?" sau "Ma simpatizezi?" daca ea zice da, e clar, daca zice nu stiu, e tot da, daca zice probabil, e tot da, daca zice mai vedem(cazul tau), este clar DA. Sau da cu jumate de gura si totul depinde de tine.
Deci da, ai sanse clare din cele spuse de time, ai increderewinking
Dar tine-o de mana intai, apropie-te de ea, vezi cum reactioneaza, nu o intrebi direct (mai ales dupa despartire / cearta) daca vrea sa fie cu tine, cucereste-o din nou.

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Să mai aștepți, nu te grăbi dacă nu vrei să fi refuzat.

| Cristiann25 a răspuns:

Se scrie mai vedem nu "m-ai vedem"!
Daca vrea bine daca nu vrea iarasi bine.Nu esti la o varsta in care sa suferi din iubire pentru ca in clasa a7-a banuiesc ca ai vreo 13 ani.
Sunt DESTULE fete pe pamant si ai de unde alege nu trebuie sa te opresti la un singura! Succes.

| Larisssaa a răspuns:

˝ Mai vedem ˝.
Posibil să ai şanse. Pentru că dacă era NU, îţi spuna direct.
Dar eu totuşi cred că mai trebuie să aştepţi.

| Rocco_Popescu_1998 a răspuns:

Spune-i!

| nuconteaza312321 a răspuns:

Am 14 ani si