| popcorn a întrebat:

Imi place de o fata, dar nu prea o cunosc. E la mine la scoala dat nu stiu cum sa intru in vorba cu ea, fara sa para,, bagare in seama,,
Ceva sugestii?

2 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Si eu am trecut prin asta, dar mi-am facut un prieten in clasa respectiva si cand ieseau ei ca si colegi ma chema si pe mine si dupa 2-3 din astea ma intelegeam foarte bine cu toti si ma chemau peste tot, iar dupa doua saptamani fata mult dorita a fost a mea (trebuie sa stii ce sa ii zici si cum sa o abordezi)

| Negative a răspuns:

Saluto si intreab-o diferite chestii...dar nu prea insistent ca o sa creada ca-i la interogatoriutongue