| GhostPhantom a întrebat:

Imi place de o fata dar nu stiu daca ea are iubit sau ii place de mine si nu cred ca imi stie numele...Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| mini35 a răspuns:

Sinplu.In primul rand apropie-te de ea adica incercati sa comunicati. Dupa acea cand v-ati mai apropiat sau v-ati mai cunoscut putin o poti invita undeva la o cofetarie etc.La cofetarie trebuie sa ai grija sa fii imbracat frumos, sa te comporti exemplar, sa o faci sa rada, sa ii faci complimente etc si dupa ce se termina intalnirea o conduci intr-un loc mai retras si ii spui ce simti pentru ea.Succeswinking daca urmezi pasi de mai sus cred ca o sa reusesti big grin

| mini35 a răspuns (pentru mini35):

Scuzati greselile m-am grabit pentru ca aveam treaba!

| GhostPhantom explică (pentru mini35):

Multumesc multbig grin...o sa urmez sfatul tau

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahaaaa laughing ia-te dupa mini35 daca vrei sa-ti iei omor de la prietenul aleia, intai vezi daca zchiteaza vreun gest cand te vede, incerca sa intrii in cercul ei de prieteni daca te cunoaste careva, ce-i aici? centura orasului sa agatam pe cine dorim?

| Rafael_Ulici_1980 a răspuns:

Intreab-owinking