| Baciu_George_2002 a întrebat:

Hei ma poate ajuta si pe mine cineva? Imi place de o fata si ei de mine dar are iubit si nu stie cum sa ii spuna ca nu mai tine la el si nici eu nu stiu cum sa ii spun sa se mute cu mine.

Răspuns Câştigător
| VICTORTPURO a răspuns:

Nu iti redomand sa iti construiesti o relatie cu ea, faza este ca tie ti-a venit doar randul, o sa te trateze in monotonie la fel ca si pe partenerul ei actual, mai bine ai face o fapta buna si ai vorbi cu prietenul ei, pentru ca sincer cu asa tip de fete relatia nu este lunga si la urma o sa vii tot aici pe forum sa ne scrii povestea scurtei tale relatii cu ea, cauta-ti o fata libera care nu este in asemenea situatie, cu astea de acest gen departe nu ajungi.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O bati.
Nu lua niciodata o gunoiera "pierduta" intr-o relatie care chipurile "nu o mai face fericita", ca e ca si cum ai lasa un aurolac fara punga. Daca nu-i placea de ala, nu suporta sa o atinga.
Iar daca a ajuns in situatia de a-si dispretui partenerul, va face la fel si cu tine.
Du-te si discuta cu prietenul ei.