| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata ea stie si vreau sa stiu si eu daca ea ma place... imi zambeste ce sa zic e prietenoasa cu mine cum ziceti sa aflu daca si ea ma place? Fundoi mare din co*!

Răspuns Câştigător
| uknownvirus a răspuns:

Pai spunie intre ochi ca o placi si intrabo daca te place iar daca spune ca te place intreab-o daca ar vrea sa fie ceva intre voi

1 răspuns:
| serendipity8300 a răspuns:

Ai putea s-o intrebi cv de genul buna eu sunt... nstiu daca iti mai amintesti de mine si mai ales de faptul ca te plac, dar stiai ca ai un zambet absolut super?