| Ioana_2144 a întrebat:

vreau si eu sa ma ajutati un baiat se uita la mine in ore si imi zambeste si in pauze ma tachineaza si mie imi place foarte mult de baiatu ala dar nu stiu ce sa fac pentru ca si lu prietena mea cea mai buna ii place de el si ea stie ca-mi place de el

Răspuns Câştigător
| xxLovExxInXXbrasiLxx a răspuns:

Sti prietena ta sunt chiar eu cum poti sa spui asa ceva parca noi imparteam de la o...(ceva mic si fara valoare)pana la baieti cum e P_ _ _U, a si ca sa stii nul mai folosec *** cu girldeea asta il folosesc acum. a si poti sa-l faci sa te placa find tu insati frumoasa ca de obicei.

1 răspuns:
| Iulia_Kata_1993 a răspuns:

Buna! Eu cred ca r trebui a vorbesti cu prietena ta, iar apoi si cu el...stiu ca poate e banal multe fete nu pot face asta printre care si eu.ar trebuie sa incerci.