| ionika17 a întrebat:

Tpu.Imi place de o fata foarte mult, si nu stiu daca si ea ma place.Cateodata ne privim ochi in ochi, iar cateodata ma trateaza cu indiferenta! Nu vreau sa imi fac iluzii degeaba (fata este de la mine de la scoala). Si nu stiu cum sa fac sa intru in vorba cu ea, si imi este frica sa nu ma respinga.Asa si mai este o problema daca este sa fiu cu ea nu imi place sa fiu cu ea in scoala, ca stiu ca oamenii sunt rai si baga intrige, etc.De aceea as dori un sfat ca sunt si o persoana mai timida, si nu stiu cum sa fac sa vorbesc cu ea! vreau mai multe raspp!

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Pai poate ca te trateaza cu indiferenta ca te place+ k va priviti si in ochii. du-te cu prieteni tai si imprietenitiva cu ea si prietenele ei(asa nu o sa fii singur). dai like pe fk. Iar daca o sa fi cu ea puneti-va de acord sa faceti fata pers care vor sa va desparta(cu siguranta stie si ea ca lumea e rea)