| EuAndreia a întrebat:

Imi place de un baiat, cred ca astazi insa a aflat de la colegele mele ca il plac. Daca ma intreaba maine daca il plac, eu ce sa-i raspund? Sau alte chestii de genu.( sunt rusinoasa)

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i adevarul.

| gigiro a răspuns:

Minte-l! Logic, nu?

| BlueHusky a răspuns:

Cel mai simplu : " Tu ce crezi? "

| Sonia a răspuns:

Pai, depinde cum este baiatul respectiv ca daca sa ii recunosti sa nu vazi ridicol in fata clasei, mai ales daca spui ca esti rusinoasa. Daca este genul super de gasca si Ok recunoaste de ce nu? E primavara e pacat ca in acest antimp sa fim singuri este atat de romantic o plimbare in doi pe o alee cu niste copacii proaspeti infloriti si florile fiind in vant pe langa voi.
Bine acum nu stiu cati ani ailaughing. Si sper sa nu par fata de tine ridicola cu acest raspuns, dar parere mea este ceea de mai sus, daca nu ai nimic de pierdut, De ce nu?happy.
Si ca sa nu te ''fastacesti'' prea tare poti sa ii spui subitl:''Da mi se pare ca esti dragut si imi cam place de tine, dar in fine...'' si o poti lasa moartalaughing.

| Fresh a răspuns:

Poi stai sati zic eu cum e, pentru ca mi s-a intamplat si mie si mi se tot intampla laughing.El in nici un caz nu o sa te intrebe decat daca e un stupid.doar o sa se poarte diferit cu tine ca sa vada daca e adevarat ca u il placi. ceea ce trebuie sa faci u e sa fii indiferentawinking

| Gigel8566 a răspuns:

Il intrebi daca el te place sau nu...nu ii zici ca tu il placi sau nu...iar daca zice da zii si u daca nu ia-ti adiobig grin multa bafta

| EuAndreia explică:

Ce ar trebui sa-i raspund?