| guiwenneth a întrebat:

Buna TPUhappy imi place de un baiat, dar foarte rar reusesc sa ma intalnesc cu el din cauza programelor noastre diferite.ce as putea face sa ma remarce? funda pentru cel mai bun raspunshappy

2 răspunsuri:
| GeorgeFun a răspuns:

Pai este inca vara... de ce nu il suni sa iesiti afara pe la 17:00-19:00!
Cam asa este ora de iesit afara acum...
Daca vrei sa iesi in evidenta, poarta pantalon scurti de preferat sa fie blugi... si sa fii ceva in care sa nu tii se vada spatele, sau buricul! big grin
Sa fie alb sau in culori deschise, cu floricele, ceva acolo sa iasa in evidenta!
Sper ca te-am ajutat, mie imi plac fetele in rochite scurte, si asta este o alegere!
Eu iti urez succes!

| Maryn_Tiberiu_1991 a răspuns:

NOTICE ME, SENPAI