| GoldBunny19 a întrebat:

Buna TPU.Imi place de un baiat dar nu stiu daca el ma place.El mi-a cerut adresa de mess si mereu vorbim dar eu deschid fiecare conversatie si cand am fost la el acasa am stat in pat unul langa altul si ne-am tinut de mana.Sa cred ca ma place?

2 răspunsuri:
| GabiArian22 a răspuns:

Mai mult ca sigur te place, dar probabil este timid.Ai un pic de rabdare cu el sau mai bine fa tu primul pas ( un sarut ) sau da'i de inteles ca ai fi de acord cu un sarut de la el sau cu faptul ca vrei sa incepi o relatie.

| Just0meeeee a răspuns:

Fii sigura ca nu te tinea da mana pentru ca ii era frig sau stiu eu ce.

Fa primul pas si nu il lasa sa se framante cum sa te cucereasca.

Succes!