| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... imi place de un baiat de la mine de la tara dar el nici nu st ca exist(e mai mare cu 2 ani decat mine). am aflat de la o pers ca iar place de mine dar eu nici nu am mai vb cu el de la 4 ani. ce sa fac vr sa ma bag cu el dar nu stiu cum pls ajutor

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| NakedLove a răspuns:

Pai in primul rand cati ani ai? In al doilea rand invata sa scrii happy si in al treilea rand exista mii si mii de metode de a'i atrage atentia unui baiat.In niciun caz sa nu te dai in spectacol pentru ca baietii nu apreciaza asta.Totusi eu cred ca ar trebui sa il lasi pe el sa faca primul pas (asta daca te place cum a spus persoana respectiva) pentru ca dupa va crede ca esti disperata dupa el si isi va bate joc de tine.Mult succes>big grin